[give_form id="1392"]

Відгуки: лікування алкоголізму у Луцьку

банер 1

Відгуки клієнтів реабітаційної клініки:

Проходив в цьому центрі реабілітацію. Мене дуже вразило відношення до людей!! Такий привітний персонал, нормальне ставлення до людей. Хочу вам сказати, ваша робота - це великий труд. Вибрався з алкогольної залежності. Немає бажання пити взагалі.
Олег
24.03.23
Я перестав пити завдяки кодуванню. Мене відправили мої батьки, бо сильно переживали за мене. Тепер я не п'ю алкоголь і вважаю, що жити набагато легше без залежностей. Було страшно спочатку, а потім мене підтримали та допомогли розібратися що до чого! Центр гарний ставлю 10 з 10! 
Павло
13.02.23
Хочу висловити свою вдячність вашому центру. Я вже не п'ю і навіть не хочеться! Повернувся до нормального життя, знову працюю. Проходила тут психологічну реабілітацію. Дуже приємний психолог! Виявили усі проблеми. Мені дуже допомогло. Досі не п'ю! Дякую вам за вашу роботу!
Микола
30.01.24

                  Як лікуємо алкогольну залежність?

Коли людина стикається з проблемою залежності – це завжди проблема. Ми знайшли рішення, щоб забезпечити максимальну допомогу в боротьбі з алкоголем. 

  • Виведення із запою у місті Луцьк зробить наша команда професіоналів.
  • Лікування проходить конфіденційно та під наглядом кваліфікованих спеціалістів.

Ми знаємо, як складно боротися самотужки з цією проблемою, тому пропонуємо швидке рішення для вас, або ваших рідних.

По нашій програмі, більше ніж 8 років, люди повертаються до нормального життя без алкоголю.  Починають життя з чистого листа і насолоджуючись кожною миттю без спирту.

Ми пропонуємо різні методи вирішення алкогольної залежності, щоб забезпечити максимальний комфорт та одужання наших клієнтів.

Закодувався в цьому центрі, спочатку переймався, як організм сприйме. Яка буде реакція, але все пройшло гарно. Я відчув неймовірні зміни у своєму житті. Похмілля вже не відвідує мене. Дякую вашій команді за те, що допомагаєте боротися із залежністю.
Іван
19.12.23
Я вдячна центру за допомогу в боротьбі з алкоголем. Повернули мені контроль над моїм життям. Мене проконсультували та пояснили, як буде відбуватися процес кодування. Вже не п'ю 5 місяців, дякую вам за це! /br Ваша підтримка дійсно допомогла в складний період.
Олена
11.09.23
Після процедури я відчув себе іншою людиною - більш зосередженою, енергійною і впевненою. Алкоголь більше не впливає на моє життя, і я зміг повернутися до дружини. Дякую! Рекомендую цей центр! Конфіденційно та якісно!
Тарас
09.05.23

Виведення з запою

від 1800грн.
Послуга обриву запою та зняття абстинентного синдрому, завдяки чому хворий швидко відчує значне покращення стану (обрив запою, швидкий вивід з запою)
Консультація

Кодування від алкоголізму

від 3500грн.
Це складний процес комплексної дії на психіку залежного, з формування почуття байдужості до спиртного, і навіть вираженого страху і навіть фобії до наслідків його вживання
Консультація

Психологічна реабілітація

від 2500грн.
Закріплення досягнутого результату.
Це складний процес комплексної дії на психіку залежного, з формування почуття байдужості до спиртного
Консультація

Клініка I-CAN. Кодування від алкоголізму

I-CAN – ваш надійний партнер у боротьбі з алкогольною залежністю. Наша команда забезпечить вам професійний та комплексний підхід до лікування. Використовуючи сучасні методи та програми реабілітації, ми допоможемо вам повернути контроль над своїм життям. Ефективне та надійне лікування допоможе позбавитися жаги до алкоголю вже. Звертайтеся до нас вже сьогодні, щоб відчути смак здорового та щасливого життя!

Потрібна консультація?

Переваги клініки I-CAN

Індивідуальний підхід

Довіра пацієнта до лікаря

10 років досвіду

Сертифікований спеціаліст

Конфіденційність

Контакти у Луцьку

Заявка на консультацію
Bottom Image